Завантажую...
+
Пошук
Меню
Головна
Вакансії
Контакти
0(95) 493-05-05
0(96) 493-05-05
0(93) 493-05-05
за зменшенням площі
1
Оголошень:
2
RF-3-319-857
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 25 м², авторський дизайн
1
25/6 м²
12/26
19 000 ₴
Розташування: Солом'янський район, Караваєві Дачі, Польова вул., 73
12 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 6 м², еліт-клас
Ціна: 19 000 ₴
(≈760 ₴ за м²)
Мапа
RF-3-245-161
Здам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 48 м², євроремонт
1
48/12 м²
10/17
17 000 ₴
Розташування: Дарницький район, Позняки, Драгоманова вул., 31Б
10 поверх 17-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 17 000 ₴
(≈354 ₴ за м²)
Мапа